СТАНДАРТНА ПУБЛІКАЦІЯ

Стаття розміщується на офіційному веб-сайті Видавничого дому "Інтернаука" після підтвердження про прийняття статті - це дозволяє подати звіт в науковий відділ про наявність публікації до виходу друкованого збірнику (автор може використовувати гіпер-посилання, як підтвердження публікації статті і вказувати його у списку літератури). Після остаточної верстки номера - журнал буде розміщений в наукометричних базах, а автору статті буде спрямована електронна версія журналу у pdf форматі. Додатково автор може замовити друкований примірник журналу та/або сертифікат в електронному або друкованому вигляді, що підтверджує розміщення статті.

Умови для стандартної публікації
Умови оплати Валюта платежу
UAH EUR
Публікація статті до 10 сторінок* 525,00** 100,00**
Кожна наступна сторінка +25,00 +5,00
Доступ до електронної (pdf) версії журналу Безкоштовно
Сертифікат в електронному (pdf) форматі, що підтверджує розміщення статті 100,00 10,00
Друкований екземпляр сертифікату, що підтверджує розміщення статті 200,00 30,00
Друкований екземпляр журналу 800,00 100,00
Довідка про участь у розробці наукової теми (докладніше) 1000,00 50,00
Свідоцтво про реєстрацію авторського права на статтю 1000,00 50,00
*Додатково у рахунок додається еквівалент 15 доларів США за присвоєння ідентифікатора DOI (Вимога МОН)
Одноосібні публікації студентів розміщуються виключно в Міжнародному науковому журналі "Наука-онлайн" або у співавторстві та рецензією кандидата / доктора наук.
**Ціна вказана для статей, де не більше 3-ох авторів. Для статей, де більше 3-ох авторів, ціна розраховується індивідуально.

 

Платіжні реквізити надсилаються автору після позитивного рішення щодо публікації статті.

Знижки. Для авторів, які опублікували більше 5 статей у виданнях Видавничого дому "Інтернаука" або є членами однією із ГО, передбачена знижка 10%. (Для отримання знижки-необхідно, при подачі статті, в примітках вказати, що автор публікується повторно та/або є членом ГО).

Способи оплати:

1. Банкіський переказ.

2. Платіжні картки (VISA, MasterCard).

При оплаті замовлення банківською картою введення реквізитів картки відбувається в системі електронних платежів ПАТ КБ "ПриватБанк", який пройшов сертифікацію в платіжних системах Visa і MasterCard. Представлені Вами дані повністю захищені і ніхто, включаючи редакцію журналу, не може їх отримати.

3. Електронні гроші (WebMoney).

4. Грошові перекази (Western Union, MoneyGram).