Анотація: Розглянуто проблеми вже використовуваних захистів програм, а також програмних засобів, які використовують для обстеження програмного коду і висунута нова модель захисту коду програми.
Ключові слова: захист інформації , системи захисту від взлому.
Аннотация. Соответствующая подсистема имеет дело с измеримыми свойствами, которыми могут быть выходы ортогональных фильтров или любых других возможных операторов.
Если выходной сигнал непрерывный то он квантуется а если дискретный, то таким и воспринимается, причем каждый дискретный входной сигнал трактуется как измерение. Предложенные в данной работе структуры устройств автоматической системы обнаружения сигналов позволяет на базе выпускаемых серийных интегральных схем и микропроцессоров разработать модельные и опытные образцы системы.
Анотація: Генетичні алгоритми являють собою потужний метод пошуку, заснований на механіці природного відбору і природного генетики, які успішно використовуються для вирішення завдань в самих різних дисциплінах.
У цій статті представляється використання генетичних алгоритмів в одній з найважливіших завдань оптимізації в області комп'ютерної науки, оптимізація запитів бази даних для великого join запиту.
Сучасні методи оптимізації запитів є недостатніми для підтримки, деяких формується додатків, що використовують бази даних. У цій статті описано проблему оптимізації запитів до бази даних і описано адаптацію генетичного алгоритму. І порівняння між простими SQL запитами, що мають п'ять join і той же запит з використанням генетичного підходу. А також дано основний огляд Carquinyoli Genetic Optimizer, заснованого на генетичному програмуванні.
Ключові слова: Генетичні алгоритми, оптимізація запитів.
Анотація: Досліджено основні особливості функціонування мобільних додатків для астматиків.
Ключові слова: астма, мобільний, додаток, лікування.
Анотація: Мета даної роботи - розглянути можливості утиліти Rsync як засобу для синхронізації файлів та створення резервних копій на віддалених машинах.
Ключові слова: синхронізація, Rsync, резервне копіювання, віддалений доступ, SSH, Linux, GUI.
Анотація: Метою даної роботи є створення методології для розробки SaaS-додатків, яка б поєднувала у собі базові дизайн патерни cloud-native додатків та надавала середовище для їх легкого створення та підтримки.
Ключові слова: software-as-a-service, розгортання, паралелізм, прив’язка портів, масштабованість, хмарна платформа
Анотація: Проаналізовано та порівняно з аналогом тег Canvas для використання в мультимедіа.
Ключові слова мультимедіа, графіка, кросбраузерність, HTML5, Canvas, Web-сайт, Web-додаток.
Анотація. Досліджена енерговитратність вітчизняних нафтотранспортних систем з метою забезпечення їх енергоефективної експлуатації в умовах диверсифікації джерел надходження вуглеводневої сировини.
Ключові слова: альтернативні джерела надходження нафти, іранська нафта, нафтотранспортні системи, енергоефективність, енерговитратність.
Анотація: Досліджено основні особливості управління пам’яттю в мобільних застосуваннях для операційної системи iOS на основі мови програмування Swift.
Ключові слова: екземпляр класу, сильне посилання, слабке посилання, невизначене посилання, опціональний тип, ініціалізатор.
Анотація: Досліджено задачу підвищення ефективності масової рекламної розсилки.
Ключові слова: масова рекламна розсилка, прямий маркетинг, підвищення ефективності реклами, методологія Data Mining.
Abstrakt. Es wird vorgeschlagen, die Erdöldämpfe von der Tankstelle durch Kondensation mit Solar-Kühlanlagen.
Schlüsselwörter. Tankstelle, Erdölproduktendampf, Absorption der Kohlenwasserstoff, Solar-Kühlanlagen.
Анотація: Проаналізовано методи формування групових рекомендацій. Запропоновано метрику оцінювання якості представлених моделей. Проведено дослідження якості моделей за допомогою запропонованої метрики.
Ключові слова: групові рекомендаційні системи, теорія прийняття рішень, методи голосування, профіль користувача.
Анотація: В даній статті розглянуто алгоритм покращення якості вхідного зображення заснований на фільтрах Габора. Сформульована задача формалізації методів підбору параметрів фільтра Габора та запропоновано рішення для неї.
Ключові слова: поліпшення зображень, фільтр Габора, нормалізація зображення, локальні ознаки, відбитки пальців.
Анотація: Розглянуто основні мови програмування під платформу iOS. Проаналізовано основні переваги Swift.
Ключові слова: мова програмування, мобільна платформа iOS, середовище розробки, управління пам’яттю, WWDC.
Анотація: У даній роботі ставиться завдання розглянути алгоритми оптимізації індивідуальних планів-графіків навчання, для вирішення проблеми управлінням часу студента. Було досліджено оптимальність використання генетичних алгоритмів для вирішення задачі багатокритеріальної оптимізації календарного плану навчального процесу.
Ключові слова: алгоритми оптимізації, генетичний алгоритм, план-графік, фітнес функція, алгоритм імітації відпалу, жадібний алгоритм.
Анотація: Досліджені різні типи файлових сховищ, їх проблеми та різниця між ними. Також сформована відповідність між вимогами до сховища та сховищами, що їх задовільняють.
Ключові слова: сховище даних, DAS, NAS, SAN, об’єктне сховище
Анотація: Досліджені переваги та недоліки використання фреймворків для розробки Web-додатків. Виділено критерії вибору фреймворку для розробки Web-додатку.
Ключові слова: MVC, фреймворк, Back-End, web-додатки, база даних.
Анотація: В роботі досліджуються проблемні питання в захисті інформаційних систем та пропонуються методи усунення цих проблем. Метою є покращення систем захисту комп’ютерної інформації від скриптових вірусів, які потрапляють до комп’ютера з мережі інтернет, а саме при перегляді WEB-сторінок із вбудованим вірусним програмним забезпеченням. Описани принципи створення та побудовані алгоритми протидії обфусцированим скриптовим вірусам.
Ключові слова: Обфускація, Деобфускація, Розшифровування, WEB-сторінки, JavaScript, скриптовий вірус.
Анотація: Метою даної роботи є аналіз існуючих протоколів взаємодії веб-сервісів з поадльшим виявленням переваг та недоліків кожного з протоколів та опис найбільш пасуючих випадків використання. Дана робота зосереджується як на будові кожного протоколу, так і на порівнянні його з іншими протоколами для ефективного аналізу.
Ключові слова: веб-сервіс, протокол взаємодії, SOAP, REST, RPC, XML-RPC.
Анотація: Мета даної роботи - розглянути можливості мови програмування Python для створення веб-парсера. Дана робота зосереджується на виборі оптимального модуля для реалізації програмного продукту.
Ключові слова: парсинг, Python, модуль, URL, HTML, LXML, запит, синтаксичний аналіз, веб-сайт.