Шановні колеги!

Видавничий дім «Інтернаука» та Міжрегіональна академія управління персоналом мають честь запросити Вас та/або представників Вашої установи для участі у Міжнародному науковому семінарі «Українські наукові видання: сучасний стан та перспективи розвитку», де будуть розглянуті проблемні питання у діяльності наукових видань, особливості впровадження Наказу МОН № 32 «Про порядок формування Переліку наукових фахових видань України», плагіат та боротьба з ним, практичні аспекти присвоєння DOI тощо.

У семінарі братимуть участь представники МОН України, які відповідальні за функціонування наукових видань, українські та іноземні фахівці науково-видавничої галзузі, а також, вперше в Україні, виступить представник Реєстраційного агентства Crossref Рейчел Ламмі (Великобританія).

Захід проходитиме 28 вересня 2018 року у конференц-залі Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП, м.Київ, вул. Фрометівська, 2) з 10:00 до 16:30 за київським часом.

Для участі у науковому семінарі запрошено головних редакторів та членів редакційних колегій наукових видань, фахівців науково-видавничої справи, представників науково-дослідних установ,  закладів вищої освіти, співробітників наукових бібліотек та репозитаріїв.

DOIУсім організаціям, представники яких візьмуть участь у заході, будуть запропоновані спеціальні умови присвоєння DOI

 

Програма заходу розміщена у прикріпленому файлі, а також на веб-сайті за наступним гіпер-посиланням: seminar2018

Реєстрація для участі у семнарі обов'язкова. Гіпер-посилання для реєстрації: http://goo.gl/MHssBk

 

Контактна інформація:

- за телефоном: +38 (067) 401-8435; +38 (044) 222-5889.

- e-mail: editor@inter-nauka.com

______________________________________

Видавничий дім «Інтернаука» - є  фінансуючою організацією Міжнародної асоціації видавців (PILA) в Україні зі статусом Sponsoring Member й має повноваження на реєстрацію наукових видань у реєстрі Crossref та присвоєння індивідуального префікса DOI. Більш детальна інформація про присвоєння DOI для установ представлена на веб-сайті за наступним гіпер-посиланням: ua/services/doi/​