Видавничий дім "Інтернаука" (м.Київ, Україна) - спеціалізується на випуску наукових журналів, монографій і навчальних посібників. Організовує міжнародні наукові конференції й приймаэ участь у наукових темах.  Видання нашого видавництва включені до наукометричних баз і поширюються по провідним бібліотекам і університетам. Більш детальна інформація про видавництво представлена ​​в розділі "Про нас" (посилання).

Видавничий дім "Інтернаука" є офіційним партнером (Sponsoring Member) PILA в Європі і надає послуги реєстрації видавництв (видань, ВНЗ, наукових організацій) в реєстраційному агентстві Crossref з метою присвоєння науковим матеріалам цифрового ідентифікатора DOI. Більш детальна інформація про співпрацю представлена ​​в розділі "Присвоєння DOI" (посилання).

DOI_Internauka               


Міжнародний науковий журнал "Інтернаука"

Виходить 2 рази на місяць

Міжнародний науковий журнал "Інтернаука" є офіційно зареєстрованим, триваючим, багатопрофільним рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 22444-12344ПР).  

ДетальнішеПодати статтю

Електронний науковий журнал "Наука Онлайн"

Виходить щомісячно

Міжнародний електронний науковий журнал "Наука онлайн" є зареєстрованим, триваючим, багатопрофільним рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 22285-12185Р).  У журналі статті розміщуються у електронному форматі.

 

 

 

ДетальнішеПодати статтю


Фаховий Міжнародний науковий журнал

"Інтернаука". Серія: "Економічні науки" (категорія "Б")

Виходить щомісячно

Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Економічні науки" є офіційно зареєстрованим, рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: серія КВ №22443-12343Р). Журнал включено до Переліку наукових фахових видань з економічних наук (категорія "Б"), відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1643 від 28.12.2019

ДетальнішеПодати статтю

Фаховий Міжнародний науковий журнал

"Інтернаука". Серія: "Юридичні  науки" (категорія "Б")

Виходить щомісячно

Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Юридичні науки" є офіційно зареєстрованим, рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: серія КВ №22442-12342Р). Журнал включено до Переліку наукових фахових видань з юридичних наук, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 693 від 10.05.2017

ДетальнішеПодати статтю


Фахове електронне наукове видання

"Публічне адміністрування та національна безпека (категорія "Б")

Виходить щомісячно

Електронне наукове видання "Публічне адміністрування та національна безпека" є  рецензованим науковим виданням з відкритим доступом. Журнал включено до Переліку наукових фахових видань (категорія Б) з  державного управління (спеціальність 074), відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 358 від 15.03.2019

ДетальнішеПодати статтю

Гуманітарний форум

 

 

"Гуманітарний форум" - наукове видання з питань освіти, культури і мистецтва, гуманітарних наук, соціальних та поведінкових наук та журналістики.

 

 

 

 

 

 

 

ДетальнішеПодати статтю


Видавничий дім "Інтернаука" спільно з Міжнародним науковим центром і з Фінансово-економічною науковою радою проводить Міжнародні наукові конференції з різних галузей наук. За підсумками кожного заходу випускається збірник статей, якому присвоюється цифровий ідентифікатор DOI, здійснюється обов'язкова розсилка і всі матеріали розміщуються на офіційному веб-сайті Видавничого дому "Інтернаука".

Найближчі конференції спільно з Міжнародним науковим центром розвитку науки та технологій:

ХІV Міжнародна наукова конференція «Наукові дослідження: парадигма інноваційного розвитку» (Прага, Чехія), «28» вересня 2023 року


МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "ІНТЕРНАУКА"

запрошують взяти участь у

ХІV Міжнародній науковій конференції

«Наукові дослідження: парадигма інноваційного розвитку»

(Прага, Чехія)

«28» вересня 2023 року

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.

Для участі в конференції запрошуються: аспіранти, докторанти, здобувачі, студенти, викладачі, науковці.

Секції конференції
Секція 1. Освіта. Секція 8. Соціальні комунікації.
Секція 2. Економіка. Секція 9. Державне управління.
Секція 3. Право. Секція 10. Національна безпека.
Секція 4. Культура і мистецтво. Секція 11. Туризм.
Секція 5. Психологія. Секція 12. Журналістика.
Секція 6. Соціологія. Секція 13. Міжнародні відносини.
Секція 7. Філологія.  

 

Офіційні мови конференції: українська, англійська, чеська.

Форма участі в конференції: дистанційна, шляхом обговорення статей на вебсайті Видавничого дому «Інтернаука».

За підсумками конференції всі наукові напрацювання будуть опубліковані в збірнику тез. Матеріали будуть розміщені на офіційному вебсайті Видавничого дому «Інтернаука». Збірнику буде присвоєно ISBN (Чехія). Партнер конференції: Tuculart Scientific Holding (EU, Czech Republic, Ostrava).

Графік конференції
Дата проведення 28 вересня 2023 року
Крайній термін прийому матеріалів (дедлайн) 22 вересня 2023 року
Публікація матеріалів на офіційному вебсайті
Видавничого дому "Інтернаука"
До 10 жовтня 2023 року
Розсилка pdf-версії збірників 
До 25 жовтня 2023 року
Розсилка друкованої версії збірників і сертифікатів До 10 листопада 2023 року

Додатково автори можуть замовити друкований екземпляр збірника, при цьому сертифікат учасника конференції буде відправлений безкоштовно.

Також, автори можуть подати заявку на оформлення авторського права на тези та заявку на внесення до реєстру учасників наукових тем, і будуть внесені до звіту за науковою темою. Авторам, які беруть участь у науковій темі, видається довідка.

Видавничий дім "Інтернаука" пропонує послуги з верстки, коректури та публікації одноосібних і колективних монографій, а також навчальних посібників. Всі опубліковані монографії та навчальні посібники розміщуються в наукометричних базах і кожному виданню присвоюється цифровий ідентифікатор DOI. Більш детальна інформація представлена за посиланням.

Пон, 8 липня, 17:17

Триває набір наукових матеріалів у фахові видання категорії "Б"

Статті приймаються до 31 липня 2024 року.
Розсилка PDF-версії до 31 серпня 2024 року.

Вт, 2 липня, 12:12

Розпочато набір наукових статей до Міжнародного наукового журналу «Інтернаука»

Набір статей триває до 15 липня 2024 року.

Розсилка Pdf-версії до 15 серпня 2024 року.

Пон, 10 червня, 13:24

Триває набір наукових матеріалів у фахові видання категорії "Б"

Статті приймаються до 30.06.2024
Розсилка PDF-версії до 31.07.2024


Архів новин