Результат пошуку зображень за запитом "ojs pkp"Видавничий дім «Інтернаука» пропонує для українських наукових видань впровадження (перехід) на систему комплексної підтримки і супроводу наукового журналу. Система комплексної підтримки і супроводу наукового журналу заснована на платформі Open Journal System (OJS).
На сьогоднішній день OJS є однією з найбільш відповідних платформ для наукових видань, оскільки, на відміну від багатьох інших систем управління контентом, наприклад, WordPress, Joomla, Drupal, в OJS повноцінно підтримуються і надаються для експорту всі метадані наукового журналу, його статей і номерів. OJS повністю підтримується і відповідає всім стандартам, які встановлюються наукометричними базами.
ПРИКЛАД сайту, розробниками якого є наші фахівці: https://e-medjournal.com/

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД САЙТУ: Замовник може обрати одну з тем для оформлення сайту, як представлені на сайті: https://demo.publicknowledgeproject.org/ojs3/demo/ 
ВАЖЛИВО: Проект OJS постійно допрацьовується і виходять нові версії, тому важливо періодично оновлювати платформу, що вимагає спеціальних навичок і знань програмування.

Ціни на послуги з розробки веб-сайту на платформі OJS

 

Стандарт  

Преміум   

Установка і настройка OJS (одноразово)  7 500 грн. 7 500 грн.
Окреме унікальне доменне ім'я для сайту (SSL) 500 грн. 500 грн.
Хостинг

800 грн.

 (До 1 Gb)

1600 грн.

(До 5 Gb)

Технічна підтримка 1500.00 грн*  5 000,00 грн.**
Програмування будь-якої складності 600 грн/час 600 грн/час
Адміністрування сайту За домовленістю За домовленістю
Верстка статей (в електронному форматі для відображення на сайті) За домовленістю За домовленістю
Спеціальні пропозиції для видавництв, які планують перейти на OJS 3 (апгрейд з OJS 2, перехід з інших систем і платформ) За домовленістю За домовленістю

 

*Виправлення технічних помилок, апгрейд 1 раз в рік, резервні копії, настройка DOI

**Виправлення технічних помилок, апгрейд при виходе нової версії, резервне копіювання матерією, 4 години консультацій на рік, настройка DOI, встановлення  готових розширень (плагінів)

Заявку на створення сайту наукового видання або перенесення з іншої платформи Ви можете направити на e-mail: doi@inter-nauka.com с темой "Розробка сайту"