Реєстрація DOI для наукових видань

DOICrossref Sponsoring Member BadgeDOI (Digital Object Identifier) - міжнародний ​ стандарт (ISO 26324:2012) ідентифікації інформації, який присвоюється науковим публікаціям, таким як: наукові статті, збірники наукових статей, анотації конференцій, доповіді конференцій, рецензії на наукові статті, дисертації, заявки на гранти, патенти, звіти про наукову роботу, підручники, наукові посібники, монографії.

Видавничий дім «Інтернаука» є  офіційним партнером Crossref  у Європі, який має статус Sponsoring Member (витяг з реєстру Sponsoring Member) й уповноважений у адміністративних, фінансових, білінгових, технічних питаннях представляти видавництва (видання)  у Міжнародній асоціації по зв’язкам видавництв (Publishers International Linking Association, Inc-PILA)-оператор Crossref

Наявність ідентифікатора DOI свідчить про високий технологічний якості видання; розширює спектр послуг, що пропонуються авторам, при цьому підвищуючи сукупний дохід видавництва. Особливої актуальності присвоєння DOI має для українських наукових видань, після затвердження нового Порядку формування Переліку наукових фахових видань України (Наказ МОН № 32 від 15.01.2018), який передбачає обов'язковість присвоєння кожному опублікованого матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI. Також, DOI обов'язковий для видань, які входять в провідні наукометричних бази (Scopus, Web of Science).

Видавничий дім "Інтернаука" пропонує Вашому  виданню бізнес-модель, яка передбачає відсутність щорічного членського внеску (Прямий контракт з Crossref передбачає щорічний внесок 285 долларів США: https://www.crossref.org/fees/).

Механізм співпраці:

Організації-здобувачеві безкоштовно присвоюється унікальний префікс DOI (Витрати на реєстрацію видання в Crossref покладаються на Видавничий дім "Інтернаука"). Для присвоєння суфіксів DOI видавництву (виданню, наукової організації, ВНЗ) необхідно розмістити науковий матеріал на власному веб-сайті та надіслати гіпер-посилиння на науковий матеріал із запитом про присвоєння DOI на e-mail:editor@inter-nauka.com з позначкою "Присвоєння DOI". Протягом 3-5 робочих днів буде направлений відповідний e-mail з інформацією про присвоєні DOI. Оплата за реєстрацію цифрових ідентифікаторів DOI становить 6 доларів США/155 гривень за DOI. Оплата здійснюється за фактом присвоєння цифрових ідентифікаторів DOI.

Розрахунок прибутку видавництва:

Рекомендована ціна оплати авторами послуги з присвоєння DOI складає 15 доларів США/390 гривень. Приклад розрахунку прибутку видання від надання послуги присвоєння DOI наведено у таблиці: 

Кількість наукових матеріалів з DOI

Щомісячний прибуток видання Річний прибуток видання
10 90$ /2350 грн. 1080$/28 200 грн.
20 180$/4700 грн. 2160$/56 400 грн.
30 270$/7050 грн. 3240$/84 600 грн.
40 360$/9400 грн. 4320$/112 800 грн.
50 540$/11750 грн. 6480$/141 000 грн.

 

П​ереваги співробітництва з Видавничим домом "Інтернаука"

  Організації-здобувач співпрацює з офіційним партнером Crossref, який має статус Sponsoring Member.

 

  Виданню безкоштовно присвоюється постійний індивідуальний префікс, який вноситься в реєстр Crossref (Витрати на реєстрацію видання в Crossref покладаються на Видавничий дім "Інтернаука").

•  Відсутність фінансових ризиків. Оплата здійснюється після присвоєння DOI науковим матеріалам Видавництва (видання).

  Договір укладається з резидентом України.

•  Організація-здобувач може зареєструвати будь-яку кількість DOI.

•  Розмітка наукових матеріалів та формування ідентифікаторів DOI покладена на ВД "Інтернаука" 

  Виданням надається інформаційна підтримка щодо роботи у системі Crossref.

Детальна інформація представлена на офіційному веб-сайті (гіпер-посилання).

____________________

Сподіваємося на плідну співпрацю,

Видавничий дім "Інтернаука"

https://www.inter-nauka.com

editor@inter-nauka.com

Телефон: +38 (044) 222-5889

Телефон: +38 (067) 401-8435

 

Для того щоб відписатися від розсилки, перешліть з адреси, на який приходить розсилка даний лист з темою UNSUBSCRIBE на адресу editor@inter-nauka.com