Реєстрація DOI для наукових матеріалів

DOICrossref Sponsoring Member BadgeDOI (Digital Object Identifier) - міжнародний ​ стандарт (ISO 26324:2012) ідентифікації інформації, який присвоюється науковим публікаціям, таким як: наукові статті, збірники наукових статей, анотації конференцій, доповіді конференцій, рецензії на наукові статті, дисертації, заявки на гранти, патенти, звіти про наукову роботу, підручники, наукові посібники, монографії. Для наукового контенту DOI присвоюється реєстраційним агенством Crossref. Більш детальна інформація про DOI представлена на нашому веб-сайті (гіпер-посилання).

Видавничий дім «Інтернаука» є єдиним офіційним партнером Crossref в Україні, який має статус Sponsoring Member

Особливої актуальності присвоєння DOI має для українських наукових журналів і авторів, які в них публікуються, після затвердження нового Порядку формування Переліку наукових фахових видань України (Наказ МОН № 32 від 15.01.2018). Так, згідно з п.6. даного Порядку присвоєння кожному опублікованого матеріалу міжнародного цифрового ідентифікатора DOI (Digital Object Identifier) є обов'язковим. 

Видавничий дім "Інтернаука" пропонує Вам скористатися спеціальною пропозицією, яка діє до "30" квітня 2018 року. Залишивши відгук про роботу нашого видавництва або про процес публікації статей в наших журналах (гіпер-посилання), Ви отримуєте можливість  присвоїти цифровий ідентифікатор DOI всім матеріалами, які були опубліковані в наших виданнях, за спеціальною ціною: 190 грн. / 7 дол.США.

Веб-сайт:

Для того щоб відписатися від розсилки, перешліть з адреси, на який приходить розсилка даний лист з темою UNSUBSCRIBE на адресу editor@inter-nauka.com