1. Index Copernicus International (ICI) — платформа для розміщення інформації про наукові журнали, створена в 1999 році в Польщі. Умовою індексації є позитивне проходження багатовимірної параметричної оцінки, заснованої в даний час на більш ніж 100 критеріях (посилання).

2. Наукова періодика України  портал створений Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського (посилання)

3. Гугл Академія (англ. Google Scholar пошукова система повних текстів наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Проект працює з листопада 2004 року. Індекс «Гугл Академії» включає дані з більшості рецензованих журналів онлайн найбільших наукових видавництв Європи і Америки (посилання)

Результат пошуку зображень за запитом "google scholar logo"

4. Polish Scholarly Bibliography (PBN)  наукова база даних польського Міністерства науки та вищої совіти. PBN є частною POL-on - The System of Information on Higher Education (посилання).

5. ResearchBib  міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців (посилання).

6. Electronic Journals Library. Бібліотека електронних журналів з 1997р. в рамках проекту університетської бібліотеки Регенсбурга, у співпраці з Бібліотекою Технічного університету Мюнхена пропонує швидкий, структурований і уніфікований доступ (англійською та німецькою мовами) до наукових повнотекстових журналів. Вона включає в себе 76 419 назв, з яких 13 923 журналів з усіх галузей знання видається тільки в електронному вигляді. 45575 найменувань журналів знаходяться у вільному доступі в повнотекстовому варіанті. Повний доступ до всіх видань мають установи, які беруть участь у проекті (посилання).

7. Open J-Gate  електронна бібліотека наукових журналів англійською мовою з суспільних, гуманітарних, природничих наук і техніки, яка підтримується компанією Informatics India Ltd. В даний час включає понад 6300 найменувань журналів, організованих по галузях знання. Пошук документів здійснюється за автором, назвою, ключовими словами, датою публікації (посилання).

8. Bielefeld Academic Search Engine (BASE)  пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських вчених. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут (посилання).

9. Ulrichsweb Global Serials Directory база даних американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік серійних (періодичних) видань (популярних і наукових журналів) за всіма тематичними напрямками життєдіяльності (посилання).

10. Academic keys  база пошуку наукових журналів відповідно з професійною діяльністю (посилання).

11. Staats- und Universitätsbibliothek Hamburg Carl von Ossietzky — є найбільшою науково-технічної бібліотеки. В якості центральної бібліотеки гамбурзьких університетів і найбільшої наукової бібліотеки в регіоні Гамбурга Державна бібліотека і університетська бібліотека містить інформаційний центр, який охоплює всі галузі знань. До них відносяться вільно доступна колекція загальних і спеціалізованих бібліографічних і біографічних довідкових робіт і онлайнових баз даних (посилання).

logo-sub

12. Open Ukrainian Citation Index (OUCI) — це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations (посилання).