Анотація. В роботі представлена мобільна інформаційна система для підтримки прийняття рішень при діагностиці та самоконтролю глікемічного статусу при цукровому діабеті. Застосовані при розробці хмарні технології надають можливість зберігати дані пацієнта та забезпечувати до них оперативний доступ лікаря, що дозволяє своєчасно приймати рішення щодо подальшої корекції лікування.
Ключові слова: цукровий діабет, мобільна інформаційна система, рання діагностика, енергобаланс, самоконтроль, хмара, хмарні сервіси.
Анотація. Запропонована залежність визначення витрати газу через окремий газоперекачувальний агрегат з відцентровим нагнітачем.
Ключові слова: газ, газоперекачувальний агрегат, витрата, оптимізація.
Анотація. В статті описані теоретичні аспекти розробки архітектури клієнт-серверної аплікації для автоматизованого проектування складу ріжучого та допоміжного інструменту гнучких виробничих систем.
Ключові слова: клієнт-сервер, проектування складу інструменту, ріжучий інструмент, допоміжний інструмент.
Анотація. В статті приведений огляд автоматизованих систем заміни інструменту, та аспекти їх використання у гнучких виробничих системах.
Ключові слова: гнучка виробнича система, заміна інструменту, ріжучий інструмент, допоміжний інструмент.
Анотація: Описано принципи моделювання верстатного обладнання з використанням високорівневих мов програмуваннята та об’єктно-оріентованої методології, виконано моделювання токарно-гвинторізного верстату 16К20.
Ключові слова: машинобудування, програмування.
Анотація. Описано використання об’єктно-оріентованої методології програмування при створенні програмного засобу для групування деталей за конструктивною ознакою для проектування групових технологічних процесів.
Ключові слова: машинобудування, програмування.
Анотація. В даній роботі описано структуру мовлення та принципи її розпізнавання. Описано відкриті системи розпізнавання та обрано оптимальну для розробки алгоритму синхронізації анімації обличчя віртуального персонажу із звуком.
Ключові слова: Розпізнавання голосу, віртуальна реальність, приховані моделі Маркова, фонеми, акустична модель, фонетичний словник.
Аннотация. Данная работа посвящена разработке АРМ менеджера квартирного бюро.
Ключевые слова: Автоматизированное рабочее место, форма отчета, автоматизированная информационная система.
Аннотация. Воздействие на организм внешних природных факторов, а также нерациональное питание человека приводит к появлению различных заболеваний. Кисломолочные продукты являются одним из основных продуктов питания в рационе человека. Наряду с приятным вкусом и запахом кисломолочные продукты имеют определенное благоприятное воздействие на организм. Растения по составу богаты биологически активными веществами. Поэтому для повышения биологической ценности продукта были добавлены растительнные компоненты в виде экстрактов семян льна и зеленого чая.
Ключевые слова: кисломолочные продукты, семена льна, зеленый чай.
Актуальні проблеми сучасної науки: тези доповідей XX Міжнародної науково-практичної конференції (Москва - Астана - Харків - Відень, 30 травня 2017)
Анотація. В роботі досліджується можливість застосування регресійних моделей для опису та прогнозування фінансових та економічних процесів в перехідний період.
Ключові слова: регресія, модель, прогноз, тренд, нафта.
Анотація. У даній статті описано основні види SCA, їх особливості та як їх застосування до сучасних, широко розповсюджених криптосистем може негативно вплинути на безпеку.
Ключові слова: SCA, алгоритми шифрування, апаратне шифрування, криптосистема, side channel аналіз, інформаційна безпека.
Анотація. У даній статті описано модифікацію алгоритму шифрування RSA використання китайської теореми про залишки, а також вплив використання китайської теореми про залишки на роботу криптосистеми.
Ключові слова: Алгоритм RSA, шифрування, цифровий підпис, CRT, Китайська теорема про залишки.
Анотація. Для спрощення та підвищення ефективності надання медичних послуг необхідним є створення медичних інформаційних систем. Створено систему прийому та управління замовленнями пацієнтів на надання медичних послуг з механізмом супроводу ведення документообігу.
Ключові слова: медична інформаційна система, електронний документообіг, медичні послуги, інформатизація, інформаційні технології.
Аннотация. В данной статье был проведен сравнительный анализ визуализаторов, которые поддерживают разработку приложений виртуальной реальности для платформы Android и протестирована их производительность.
Ключевые слова: визуализатор, виртуальная реальность, android, unity, unreal engine.
Анотація. Методом дерев класифікації та за допомогою кореляційного аналізу і оцінки шансів виявлено фактори ризику розвитку аритмій у хворих ішемічною хворобою серця при супутньому діабеті в ранньому післяопераційному періоді. На основі отриманих результатів створено інформаційну систему класифікації хворих на ішемічну хворобу серця із супутнім діабетом для динамічної оцінки та корекції процесу лікування.
Ключові слова: Дерева класифікації, ІХС, діабет, аритмії, післяопераційні ускладнення.
Анотація. Сутність понять. Оцінка фактору значимості кожного з понять. Аналіз основних помилок та поради стосовно «UI» та «UX».
Ключові слова: веб-розробка, програмування, UI, UX.
Анотація. Для швидкого отримання інформації в будь-який час і будь-якому місці, потрібно створювати інформаційні додатки. У даній роботі розглядаються основні принципи, поняття та напрямки при створенні таких додатків.
Ключові слова: додаток, андроід, джава, аптеки, клініки.
Анотація. Проаналізовано найпопулярніші сервіси для передбачення miRNA мішеней. Розроблено програмний алгоритм роботи з сервісами. Досліджено головні фактори, що впливають на ефективність зв’язування між miRNA та мішенню. Розроблено сервіс для передбачення miRNA для заданої користувачем групи генів. Створені фільтри для результатів передбачення.
Ключові слова: miRNA, target site, регуляція генів, сервіс для передбачення мішеней, інгібування транскрипції.
Анотація. В даній роботі описані проблеми, що притаманні навчальним множинам для штучних нейронних мереж та тестування підходу до їх вирішення – штучного додавання даних у навчальну множину (data augmentation).
Ключові слова: Штучні нейронні мережі, навчальна множина, штучне додавання даних, незбалансовані навчальні множини, перенавчання.