Анотація: В роботі проведено огляд існуючих систем кластерного аналізу та візуалізації великих обсягів даних. Після дослідження та проектування було розроблено систему, призначену для: завантаження, нормалізації та аналізу вхідних даних; здійснення кластерного аналізу різними алгоритмами; візуалізації та збереження результатів проведеного кластерного аналізу.
Ключові слова: кластерний аналіз, аналіз даних, big data, кластер, міра відстані.
Анотація: Робота присвячена розробці системи автоматизованого збору, обробки та аналізу великих обсягів даних.
Ключові слова: hadoop, великі дані, flume, обробка даних.
Актуальні проблеми сучасної науки: тези доповідей ІX Міжнародної науково-практичної конференції (Санкт-Петербург - Астана - Київ - Відень, 29 червня 2016)
Анотація: Розглянуто проблеми вже використовуваних захистів програм, а також програмних засобів, які використовують для обстеження програмного коду і висунута нова модель захисту коду програми.
Ключові слова: захист інформації , системи захисту від взлому.
Анотація. Проаналізовано сучасні вимоги щодо вибору платформи для дистанційного навчання, розглянуто адміністративні функції системи керування навчанням. Описано методику проектування електронного курсу. Розглянуто підхід до організації начального процесу, що ґрунтується на поєднанні традиційного навчання із навчанням в режимі on-line на прикладі курсу «Нові інформаційні технології» для здобувачів вищої освіти напрямку «Філологія» Житомирського державного університету імені Івана Франка. Даний курс було адаптовано для змішаного навчання, описано структуру навчально-методичного комплексу електронного курсу. Електронний курс повністю відповідає вимогам кредитно-модульної системи, дозволяє фіксувати виконання студентами усіх видів навчальної діяльності, організовує самостійну роботу, дає можливість проводити проміжні та підсумкові зрізи знань.
Ключові слова: дистанційне навчання, інформаційні технології.
Аннотация. Соответствующая подсистема имеет дело с измеримыми свойствами, которыми могут быть выходы ортогональных фильтров или любых других возможных операторов.
Если выходной сигнал непрерывный то он квантуется а если дискретный, то таким и воспринимается, причем каждый дискретный входной сигнал трактуется как измерение. Предложенные в данной работе структуры устройств автоматической системы обнаружения сигналов позволяет на базе выпускаемых серийных интегральных схем и микропроцессоров разработать модельные и опытные образцы системы.
Анотація: Генетичні алгоритми являють собою потужний метод пошуку, заснований на механіці природного відбору і природного генетики, які успішно використовуються для вирішення завдань в самих різних дисциплінах.
У цій статті представляється використання генетичних алгоритмів в одній з найважливіших завдань оптимізації в області комп'ютерної науки, оптимізація запитів бази даних для великого join запиту.
Сучасні методи оптимізації запитів є недостатніми для підтримки, деяких формується додатків, що використовують бази даних. У цій статті описано проблему оптимізації запитів до бази даних і описано адаптацію генетичного алгоритму. І порівняння між простими SQL запитами, що мають п'ять join і той же запит з використанням генетичного підходу. А також дано основний огляд Carquinyoli Genetic Optimizer, заснованого на генетичному програмуванні.
Ключові слова: Генетичні алгоритми, оптимізація запитів.
Анотація: Досліджено основні особливості функціонування мобільних додатків для астматиків.
Ключові слова: астма, мобільний, додаток, лікування.
Анотація: Основні відомості та властивості цирконієвої кераміки, її галузь застосування.
Ключові слова: цирконій, кераміка, протезування, стоматологія.
Анотація: Мета даної роботи - розглянути можливості утиліти Rsync як засобу для синхронізації файлів та створення резервних копій на віддалених машинах.
Ключові слова: синхронізація, Rsync, резервне копіювання, віддалений доступ, SSH, Linux, GUI.
Актуальні проблеми економіки і фінансів: тези доповідей VІ Міжнародної науково-практичної конференції (Київ - Санкт-Петербург - Відень, 30 червня 2016)
Анотація: Метою даної роботи є створення методології для розробки SaaS-додатків, яка б поєднувала у собі базові дизайн патерни cloud-native додатків та надавала середовище для їх легкого створення та підтримки.
Ключові слова: software-as-a-service, розгортання, паралелізм, прив’язка портів, масштабованість, хмарна платформа
Анотація: Розглядаються теоретико-методологічні засади технології об’єктно-документального аналізу (Т-МОДА) як ефективного засобу оптимізації інтелектуальної роботи. Обґрунтовується можливість модифікації технології для здійснення інформаційного аналізу документів предметної області. Наводиться приклад практичного застосування модифікованого варіанту Т-МОДА для прийняття оптимального рішення.
Ключові слова: технологія Т-МОДА, інтелектуальний фільтр, НОПЗ-формат, оптимізація мисленнєвого процесу, інформаційний аналіз предметної області, прийняття рішення.
Анотація: Проаналізовано та порівняно з аналогом тег Canvas для використання в мультимедіа.
Ключові слова мультимедіа, графіка, кросбраузерність, HTML5, Canvas, Web-сайт, Web-додаток.
Анотація. Досліджена енерговитратність вітчизняних нафтотранспортних систем з метою забезпечення їх енергоефективної експлуатації в умовах диверсифікації джерел надходження вуглеводневої сировини.
Ключові слова: альтернативні джерела надходження нафти, іранська нафта, нафтотранспортні системи, енергоефективність, енерговитратність.
Summary: Evolution of the Beijing strategy in Central Asia promulgated by the changes in the Western policies towards China and formation of the Eurasian economic union. The Beijing belt and road initiative as a broader context for such strategy.
Key words: China strategy in Central Asia, belt and road initiative, Western policies towards China, Eurasian economic union.
Анотація: Досліджено основні особливості управління пам’яттю в мобільних застосуваннях для операційної системи iOS на основі мови програмування Swift.
Ключові слова: екземпляр класу, сильне посилання, слабке посилання, невизначене посилання, опціональний тип, ініціалізатор.
Анотація: Досліджено задачу підвищення ефективності масової рекламної розсилки.
Ключові слова: масова рекламна розсилка, прямий маркетинг, підвищення ефективності реклами, методологія Data Mining.
РЕЗЮМЕ. У статті розглянуто поняття ритуалу да його дії у праархаїчну добу як початків творення обрядової структури. Разом з тим, у дослідницькому матеріалі увагу зосереджено на становленні окремого об’єднання, що витворюється завдяки дієвісній можливості обряду у християнську добу. У цю пору складається окремий творчий рух, де постають як культуротворчі смисли чинники єднання християнської спільноти у середовищі християнізованих народів. Ця спільнота ведеться творчим та смисловим скеруванням Книги – Євангелії. У цьому духовно-творчому об’єднанні немає розподілу на окремо та особливо посвячених та простаків – «профанів», що спостерігався у прадавні доби. Тут панує знаннєва екзотеріа – всезагальна доступність, а відтак – міцна єдність співтворчого руху, імпульси якого походять з всеосягальної сили Слова – Благодаті. У матеріалі ідеться про українській творчий досвід становлення спільноти-обряду як духовного комунікативного утвору, наснаженого особливими смислами.
Ключові слова: обряд-спільнота, смисло-культурний текст, творчість.
Анотація. У статті проаналізований сучасний стан вітчизняного ринку банківських послуг. Виявлені основні проблеми розвитку даного ринку та причини їх виникнення. Обґрунтовані шляхи удосконалення банківської системи України, зокрема на основі вивчення зарубіжного досвіду.
Ключові слова: ринок, банківські послуги, комерційні банки, депозит, кредит.