Аннотация: В данной работе предложен алгоритм фильтрации сообщений электронной корреспонденции. Решение основано на использовании теоремы Байеса. Анализ содержимого задействует базу данных лингвистической лаборатории, которая регулярно обновляется. По результатам анализа сообщение удаляется, либо помечается специальным образом (если оно содержит спам) либо же остаётся на сервере и проходит дальше.
Ключевые слова: спам-фильтр, условная вероятность, теорема Байеса.
Анотація. В статті проаналізовані стан економіки, роль інформаційних технологій. Досліджено еволюцію поняття сталого розвитку. Подано авторське розуміння терміну «стали розвиток». У статті досліджено еволюцію поняття сталого розвитку. Подано авторське розуміння терміну «сталий розвиток». Визначено основну мету та принципи сталого розвитку. Досліджено склад сталого розвитку. Розглянуто складові сталого розвитку, серед яких: економічна, екологічна та соціальна сфера. Розкрито основні характеристики сталого розвитку. Проаналізовано механізм забезпечення сталого розвитку та розкрито його складові, а саме правова, організаційна, фінансова, економічна, інноваційна, соціальна, екологічна та інформаційна. Визначено інструменти забезпечення та реалізації стратегії сталого розвитку.
Ключові слова: сталий розвиток ,економіка, інформаційні технології, інформаційні системи, модернізація.
Анотація: Стаття присвячена висвітленню сутності та змісту процесу очищення води за допомогою озону. Проаналізовано види забруднень води, процес озонування, його переваги та недоліки, галузі використання очистки води за допомогою озону. Автором запропоновано нову альтернативну схему озонування води.
Ключові слова: озон, озонування води, озонатор, апаратурна схема.
Анотація: Розглянута необхідність стратегічного розвитку рекреаційних зон навколо великих міст. Визначена роль територіальної громади для розвитку рекреації. Запропоновані основні види туризму для стратегічного розвитку таких рекреаційних зон.
Ключові слова: стратегічний розвиток рекреаційних зон, територіальна громада, рекреація, соціально-економічне значення приміських зон.
Актуальні проблеми сучасної науки: тези доповідей XV Міжнародної науково-практичної конференції (Москва - Астана - Харків - Відень, 28 грудня 2016)
Аннотация: В статье приведены полученные данные морфологического анализа региональных лимфоузлов показали, что активизация иммунной защиты организма в ответ на развитие канцерогенеза наблюдается только при моделировании состояния тиреотоксикоза и у животных-опухоленосителей без какого-либо воздействия.
Ключевые слова: АКАТОЛ, канцерогенез, гипотиреоз, тиреотоксикоз, опухоль, селезёнка, лимфатические узлы.
Анотація. В статті досліджено особливості сучасного етапу формування спільної системи адміністрування ПДВ та проаналізовано напрями подальшої гармонізації цього податку у країнах-членах ЄС. Зроблено оцінку сучасного стану й визначено напрямки подальшої еволюції спільної податкової політики ЄС у цій сфері. Доведено, що ПДВ є основним бюджетоутворюючим податком. Визначено можливості реформування та гармонізації ПДВ країн-учасників ЄС відповідно до Шостої, Восьмої, Десятої та Тринадцятої директив ЄС із питань адміністрування ПДВ.
Ключові слова: гармонізація, Європейський Союз,ПДВ, спільна система адміністрування податку на додану вартість, економічна інтеграція, ставка податку.
Анотація: Досліджено та систематизовано основні загрози фінансово-економічній безпеці підприємств та зроблено висновок, що управління фінансово-економічною безпекою повинно здійснюватися на засадах системного підходу.
Ключові слова: фінансово-економічна безпека підприємства, складові фінансово-економічної безпеки, система управління фінансово-економічною безпекою.
Аннотация: В данной статье рассматриваются основные направления медико-социальной помощи инвалидам.
Ключевые слова: трудоспособность, реабилитация, самообслуживание, социальная помощь, трудовая адаптация.
Аннотация: Представлены основные элементы и понятия системы знаний в программной инженерии. В рамках систематизации выделены методология, области знаний и инструменты. Определена связь между методами написания параллельных программ и методами параллельного выполнения команд. Области знаний программной инженерии можно соотносить с изучаемыми в университетах дисциплинами.
Ключевые слова: программная инженерия, методология, инструменты программной инженерии, методы параллельных вычислений.
Анотація: Дана робота охоплює пласт інформації щодо особливостей, котрі притаманні підлітковому віку, з точки зору психології, поєднуючи її з педагогічними практиками впливу на дану вікову категорію і може бути корисна як педагогам, котрі безпосередньо працюють з підлітками, так і спеціалістам із підліткової психології, педагогіки тощо.
Ключові слова: психологія, неврози, дидактогенія, психогенія, сугестивність.
Аннотация: В данной статье рассматриваются методы, с помощью которых можно выявить и определить содержание ионов железа (III) в жидкостях.
Ключевые слова: Ионы железа (III), метод определения, фотометрический метод, гравиметрический метод.
Аннотация: В этой статье прослеживается вопросы происхождения, расселения и другие этнические процессов древних тюркских племён по материалом книги татарского историка Хасан Ата Абуший “История тюркских племён”.
Ключевые слова: Хасан Ата Абуший, тюркский, тюрк, Средняя Азия, Туркестан.
Анотація: В статті розглянуто теоретичні та методичні основи комплексної оцінки фінансового стану підприємства. Запропоновано основні напрями покращення фінансового стану підприємства в умовах ринкових відносин.
Ключові слова: фінансовий стан, оцінка фінансового стану підприємства, умови ринкових відносин, напрями покращення фінансового стану.
Анотація: У статті розглянуто основні аспекти, пов’язані з природою банкрутства підприємств в Україні та запропоновані заходи його запобігання.
Ключові слова: банкрутство, банкрутство підприємств, фінансовий стан, фінансово-економічна діяльність, ймовірність банкрутства, капітальні інвестиції, фінансовий результат (сальдо) до оподаткування, прибуток до оподаткування, збиток до оподаткування.
Анотація. У статті розкрито особливості рейдерства в сучасній вітчизняній економіці з позиції економічної безпеки підприємства. Розкрито його зміст та негативний вплив на економічну безпеку підприємницької діяльності.
Ключові слова: рейдерство, економічна безпека, загроза економічній безпеці підприємництва, захоплення підприємств, захист підприємств.
Анотація. В статті розглянуто складові сучасного бренду, сформовано основні факторі, що необхідно врахувати при створенні бренду, які впливають на успішність бренда на товарному ринку.
Ключові слова: бренд, маркетингові послуги, споживач.
Анотація. У статті досліджено питання підвищення попиту на продукцію козівництва, вивчення яких актуалізує питання удосконалення існуючих та створення нових механізмів регулювання розвитку галузі козівництва в Україні. Обґрунтовано прикладні проблеми застосування методичних підходів до регулювання галузі козівництва в контексті формування глобальних продовольчих систем та локальних ринків. Розроблено пропозиції для функціонування ринку вітчизняної продукції козівництва. Запропоновано виокремити нові галузі виробництва шляхом диференціації структури аграрного сектору.
Ключові слова: аграрний сектор економіки, козівництво, виробництво, механізм, ринок, біологічний актив, регулювання, галузь.
Анотація. У статті досліджено особливості сучасного стану експортно-імпортної діяльності у рибному господарстві. Доведено, що ринок риби є залежним від імпорту. Вивчено можливості реформування внутрішнього ринку рибної торгівлі. Обґрунтовано напрями підвищення рівня конкурентоспроможності рибного господарства як на європейському, так і на світовому ринках риби та рибної продукції.
Ключові слова: рибне господарство, імпорт, експорт, риба, конкурентоспроможність, фактори, виробництво, споживачі, ринок.
Анотація. Досліджено розбіжності у формуванні інформації про зменшення корисності активів у фінансовій звітності за міжнародними і національними стандартами України. За результатами проведеного дослідження: виявлено неточність офіційного українського перекладу ключового терміну IAS 36 “impairment of assets”; доведено доцільність заміни в українських стандартах словосполучення “зменшення корисності активів” на “зменшення майбутніх економічних вигід активів”; з’ясовано розбіжності у переліку груп активів, які слід перевіряти на зменшення економічних вигод за міжнародними і українськими стандартами; запропоновано альтернативну схему реєстрації фактів зменшення майбутніх економічних вигод матеріальних, нематеріальних, біологічних та фінансових активів на рахунках бухгалтерського обліку шляхом введення контрактивних субрахунків.
Ключові слова: зменшення корисності активів, майбутні економічні вигоди, збиток від зменшення корисності, сума очікуваного відшкодування активу, балансова вартість активу.