Актуальні проблеми сучасної науки: тези доповідей XXХ Міжнародної науково-практичної конференції (Санкт-Петербург - Астана - Київ - Відень, 30 травня 2018 )
Кушнір В. А. Роль бренд-амбасадора в просуванні бренду // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №9.
Шаманська А. С. Тренди у візуалізації даних в сучасних новинних онлайн-медіа // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №9.
Нагорна В. В. Інтернет-реклама у просуванні житлових комплексів // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №8.
Шевченко Л. А. Формування міжнародного іміджу України як європейської держави в контексті отримання безвізового режиму з ЄС // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №8.
Троян Т. Г. Формування комікс-культури: переваги, функції, значення // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №7.
Лебедєв І. Л. Видавнича ідея як чинник успіху видання // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №7.
Павленко В. В. Репрезентація подій у Сирії в британському воєнному медіадискурсі // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №5.
Дутчак А. А. Перспективи розвитку онлайн-телебачення через призму еволюції його складових // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2018. — №1.
Аксютин Ю. М. Ценностные ориентации и индекс этнокультурной комплементарности жителей Саяно-Алтайского региона // Международный научный журнал "Интернаука". — 2017. — №10.
Анотація. У статті розглянуто поняття Інтернет-реклами, показана історія розвитку онлайн реклами, визначено вплив глобалізаційних процесів на рекламну діяльність в мережі Інтернет. Проаналізовано механізми створення рекламних форматів. Зосереджено увагу на інтерактивності та особливостях впливу Інтернет-реклами як сучасного каналу комунікації на користувачів.
Ключові слова: реклама, Інтернет-реклама, історія розвитку Інтернет-реклами, технологічні трансформації, інтерактивність онлайн реклами.
Анотація. У статті розглянуті основні характеристики та типологізація шрифтів, розкриті особливості оформлення реклами в друкованих ЗМІ, розглянуте шрифтове оформлення у рекламі жіночих видань та особливості реклами для жінок.
Ключові слова: реклама, шрифт, друковані ЗМІ, журнал, жіночі видання, шрифтовий дизайн, оформлення реклами.
Анотація. У статті визначено сутність трендвотчингу та трендсеттингу як напрямів соціальних комунікацій, виділені основні можливості використання трендів як інноваційних PR-інструментів у галузі страхування.
Ключові слова: тренд, трендвотчинг, трендсеттинг, страхування, страхова послуга.
Актуальні проблеми сучасної науки: тези доповідей XX Міжнародної науково-практичної конференції (Москва - Астана - Харків - Відень, 30 травня 2017)
Анотація. Вперше у вітчизняній науці здійснюється аналіз слоганів компанії “Coca-Cola”, використовуючи концептуальний апарат стратегічного підходу. Реконструйовано зв’язок між комунікативними засобами та рекламним ефектом їх інформаційно-психологічного впливу. На матеріалі слоганів компанії “Coca-Cola” розкрито зміст образоформуючої стратегії рекламного впливу.
Ключові слова: рекламний вплив, рекламний образ, стратегії мовленнєвого впливу, компанія “Coca-Cola”.
Анотація. Обґрунтовується доцільність та специфіка підготовки студентів спеціальності «Журналістика» в Одеському національному політехнічному університеті.
Ключові слова: фахівець-журналіст, інтерактивні методи, smart-технології.
Анотація: У статті розглянуто поняття соціальної реклами, показана історія розвитку соціальної реклами в Україні. Розглянуто основні моделі соціальної реклами в США, Великій Британії та Німеччині. Наведено основні проблеми розвитку української соціальної реклами.
Ключові слова: соціальна реклама, некомерційна реклама, історія розвитку соціальної реклами, американська модель, англійська модель, німецька модель.
Анотація. У статті досліджено основні теоретичні та практичні аспекти використання PR-технологій у політичних комунікаціях під час виборів з метою впливу на свідомість електорату. Зокрема, окреслені основні технології зв’язків з громадськістю, які застосовуються у вітчизняній та світовій практиці у виборчих перегонах до парламенту та на президентський пост. Також визначені технології політичних маніпуляцій для отримання бажаних результатів на виборах і забезпечення неодноразової підтримки виборців.
Ключові слова: зв’язки з громадськістю, PR-кампанія, вибори, політичні комунікації.
Анотація: У цій науковій статті визначено дефініції вірусної реклами. Досліджено історіографію такого поняття, як вірусна реклама, з’ясовано, коли вона з’явилася. У результаті аналізу вперше продемонстровано як шляхи поширення вірусної реклами впливають на підвищення її ефективності.
Ключові слова: Інтернет, вірусна реклама, інтернет-реклама, вірусна реклама, партизанський маркетинг, реклама, вірусний маркетинг.
Анотація. Стаття присвячена дослідженню основних чинників порушення етичної складової сучасної соціальної реклами. Для вибірки дослідження були обрані сучасні рекламні кампанії, які найяскравіше демонструють проблему порушення етичних параметрів. Під часу аналізу наукових праць, були виявлені основні фактори впливу, що використовуються сучасною соціальною рекламою та не втрачають свою актуальність. Були встановлені загрози та ризики використання виявлених антиетичних методів, їхній вплив на думки, рішення та психологічний стан споживача.
Ключові слова: рекламна етика, соціальна реклама, порушення етичних норм в рекламі.