Анотація: У статті проаналізовано сутність навчально-методичного комплексу та особливості застосування його складових у навчально-виховному процесі з фізичної географії. Охарактеризовано можливості формування пізнавальних умінь учнів у 6-8 класах на уроках географії та активізації набутих знань в основній школі на практиці майбутнього висококваліфікованого та конкурентоспроможного фахівця.
Ключові слова: формування пізнавальні уміння, навчально-методичний комплекс, фізична географія.
В статті розглядається аудит розрахунків з оплати праці з використанням комп’ютерних технологій.
Аннотация: В статье приведена эффективность внедрения АСКУЭ в системе электроснабжения.
Ключевые слова: система АСКУЭ, учет электроэнергии, эффективность, энергосбережение.
Резюме: Представлены результаты клинико-диагностического обследования и лечения 93 детей с атопическим дерматитом (АтД), проживающих на юге Кыргызской Республики. Установлен высокий уровень наличия у обследованных детей отягощенного семейного анамнеза, повышенного содержания общего IgE в сыворотке крови, сопутствующей патологии. Подтверждена эффективность комплексной терапии АтД (77,2%), включающей антигистаминные препараты первого и второго поколения, топические и системные кортикостероиды, антибиотикотерапию, дието- и физиотерапию. Доказана необходимость противорецидивного лечения и длительного индивидуального диспансерного наблюдения.
Ключевые слова: дети, атопический дерматит, антигистаминные препараты, антибиотикотерапия, кортикостероиды, диетотерапия.
Аннотация. Проанализированы педагогические подходы к сущности готовности будущих учителей физической культуры к тренерской деятельности. Представлено авторское видение готовности и перспективы его формирования.
Ключевые слова: готовность, тренерская деятельность, будущий учитель физического воспитания.
В статье рассмотрена методика использования компьютерных программ на уроке переходные процессы в высших учебных заведение.
Ключевые слова: Педагогический технология, информационное коммуникация виртуальная лаборатория, переходной процесс, программа Mat LAB, электрическая система, аварийный процесс, ток короткого замыкание.
У статті розглядається процес спілкування як необхідна складова людського існування. Формування комунікативної компетенції та її розвиток в учнів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках англійської мови є актуальною проблемою не лише методики чи педагогіки, але і соціальної психології.
Проаналізовано теоретичний матеріал, визначені особливості діалогічного мовлення. Визначено,що для того щоб сформувати певний рівень комунікативної компетенції учнів, потрібно створити цілісну систему навчання, яка в свою чергу складається з декількох підсистем, з яких говоріння в діалогічній і монологічній формах є ключовою підсистемою.
Ключові слова: діалогічна мова, комунікативна компетентність, формування комунікативної компетенції.
В статті розглядаються економічні аспекти діючої системи державного регулювання митної брокерської діяльності.
В статті розглядаються проблеми та перспективи розвитку міжнародного маркетингу в умовах глобалізації.
В статті розглядається зарубіжний досвід формування звітності про інтелектуальний капітал.
В статті розглядається закордонний досвід функціонування приватної і державної медицини: механізм фінансування.
В статті розглядаються техногенні і екологічні ризики потенційно небезпечних виробництв.
В статті розглядається проблема оцінювання та використання земельних ресурсів в умовах зміни системи цінностей.
В статті розглядаються теоретичні аспекти поняття «ланцюг доставки».
Анотація. В статті розглянуті концептуальні положення методики оцінки економічної безпеки суб’єкта підприємницької діяльності. Запропоновано для оцінки і прогнозування рівня економічної безпеки суб’єкта підприємницької діяльності застосовувати експертні системи.
Ключові слова: економічна безпека, індикатори, методики оцінки, експертна система.
Анотація: У статті розглянуто комплекс питань формування та адаптації системи управління витратами промислового підприємства до мінливих умов нестабільного економічного середовища господарювання. Розглянуто особливості витрат підприємства, як економічної категорії. Визначено недоліки діючих систем управління витратами. Сформульовано ряд вимог до формування ефективної системи управління витратами. Зроблено висновки про те, що система управління витратами повинна впроваджуватися на комплексній основі, забезпечуючи взаємозалежне вирішення поставлених задач.
Ключові слова: промислове підприємство, система, витрати, управління.