Городко М. В. Управління ризиками в логістичній системі молокопереробних підприємств // Міжнародний науковий журнал. — 2015. — №2.
Аль-Абабнех Х. А. Модель ефективного розподілу рекламного бюджету між рекламними носіями, заснована на алгоритмі імітації відпалу // Міжнародний науковий журнал. — 2015. — №2.
Досліджено організацію інформаційно-аналітичної діяльності в забезпеченні фінансово-економічної безпеки банку.
Ключові слова: інформація, інформаційний ресурс, інформаційно-аналітична робота, інформаційний аудит, інформаційний моніторинг.
У статті розглядається сутність категорії заощадження домогосподарств в історичній ретроспективі та фактори що на них впливають.
Ключові слова: доходи, заощадження, інвестиційні ресурси, домогосподарство, ринок інвестицій.
У статті розглядається необхідність реструктуризації підприємств в умовах кризи під впливом зовнішнього середовища та економічної політики держави. Головним напрямом реструктуризації повинно стати формування інтегрованих бізнес-одиниць для забезпечення ефективної діяльності підприємства.
Ключові слова: реструктуризація, конкурентоспроможність, харчові підприємства, хлібопекарська галузь
Анотація: У статті запропоновано метод, який дає можливість звести неоднорідне диференціальне рівняння з частинними похідними парного порядку математичної теорії плит до розв’язування неоднорідних рівнянь другого порядку. Розглянуті рівняння шостого і четвертого порядків. Для знаходження частинних розв’язків отриманих рівнянь другого порядку використовується метод інтегрального перетворення Ханкеля.
Ключові слова: метод зниження порядку, неоднорідне диференціальне рівняння з частинними похідними, математична теорія, плита.
У статті розглянуто теоретичне управління фінансової безпеки на підприємствах та запропонований механізм управління за рахунок методу управління.
Ключові слова: фінансова безпека,фінансова стійкість, ліквідність балансу, управлінські рішення, модель безпеки.
Висвітлено зміну пріоритетних інституційних принципів церкви, а також зміну сприйняття деяких економічних явищ. Встановлено, що церковний вплив на розвиток фінансово-кредитних відносин здійснювався як на духовному, так і на матеріальному рівнях. Виявлено, що з розвитком підприємницьких відносин церква розпочала створення власних фінансово-кредитних установ на території України.
Ключові слова: церква, релігія, релігійні інститути, єпархія, фінансово-кредитні відносини, банк, епоха вільного підприємництва.
У статті розглянуто існуючі в науковій літературі підходи щодо тлумачення сутності категорій «ліквідність» і «платоспроможність»; висвітлено параметри їх взаємозв’язку та суттєві відмінності; наведено причини виникнення кризи банківської ліквідності; визначено її значення у забезпеченні ефективного функціонування банківської установи.
Ключові слова: банківська установа, ліквідність, платоспроможність, зобов’язання банку, криза банківської ліквідності, кредити, депозити.
В статье приведена установка для светового моделирования, состоящая из световой камеры; полупрозрачного экрана; матрицы ультраярких светодиодов. В результате теоретических исследований разработана экспериментальная установка для физического моделирования термической напряженности на рабочих местах с интенсивным тепловыделением. На основании физического моделирования установлены закономерности изменения терморадиационной напряженности в зависимости от пространственного расположения источников теплового излучения.
Ключевые слова: тепловой поток, датчик, избыточное теплоизлучение, температура нагрева, диапазон измерений.
В статье рассматриваются вопросы безопасности работников, которые работают в опасных условиях в чрезвычайных ситуациях (ЧС) на объектах строительной индустрии. Авторы предлагают полезную модель, которая относится к области применения защитной каски с забралом пожарного-спасателя. А именно, к ударно-защитным шлемам (каскам) и соединенными с ними устройствами для защиты лица и зрения, которые производятся из композитных материалов на основе волокнистых заполнителей и связывающих их полимерных слоев.
Ключевые слова: повышенная опасность, экстремальные ситуации, защитная каска, многослойные оболочки, температурная защита.
Анотація. В статті досліджено теоретичне обґрунтування визначення поняття послуг та їх розвитку на зовнішньому ринку. Виконано динамічний та структурний аналіз сфери послуг на міжнародному ринку. Проведено економіко-статистичний аналіз зовнішньоекономічної діяльності України у сфері послуг, побудовано прогноз, виявлено вплив негативних факторів та надано рекомендації щодо її удосконалення.
Ключові слова: послуга, економіка, міжнародний ринок, аналіз, структура, динаміка, ВВП, експорт, Україна, прогноз.
Ключові слова: фінансово-економічна безпека, діагностика рівня фінансово-економічної безпеки.
У статті розглянуто теоретичне-методичне обґрунтування фінансової безпеки як системи організаційно-управлінських заходів на підприємстві.
Ключові слова: фінансова безпека на підприємстві, система фінансової безпеки, підсистеми фінансової безпеки, модель безпеки.
У статті прoведенo дoслідження сутнoсті прибутку підприємства як екoнoмічнoї категoрії. Oбгрунтoванo теoрії прибутку підприємства. Наведена мoдель стратегічнoгo управління прибуткoвістю підприємств з пoзиції екoнoмічнoї збалансoванoсті.
Ключoві слoва: прибутoк, стратегія, управління прибутковістю, формування стратегії.
Аннотация. Автор статьи показывает, что в процессе художественных исканий Д. С. Мережковский находит форму, позволяющую наиболее полно выразить религиозную идею «Третьего Завета». В этом смысле книгу «Иисус Неизвестный» можно рассматривать как воплощение единства формы и содержания, когда фрагмент как литературная форма, подразумевающая процесс обретения, становится определяющим художественным принципом в отражении Д. С. Мережковским процесса поисков религии для себя и себя в религии.
Ключевые слова: Д. С. Мережковский, фрагмент как литературный жанр, фрагментарная целостность, визуализация «разорванного сознания».
У статті викладені методичні вказівки щодо можливості забезпечення фінансової стійкості комерційних банків. Досліджено практику діагностики фінансової стабільності банку. Визначено методи щодо удосконалення визначення вірогідності фінансової стійкості.