Видавничий дім "Інтернаука" (м.Київ, Україна) - спеціалізується на випуску наукових журналів, монографій і навчальних посібників. Організовує міжнародні наукові конференції й приймаэ участь у наукових темах.  Видання нашого видавництва включені до наукометричних баз і поширюються по провідним бібліотекам і університетам. Більш детальна інформація про видавництво представлена ​​в розділі "Про нас" (посилання).

Видавничий дім "Інтернаука" є офіційним партнером (Sponsoring Member) PILA в Європі і надає послуги реєстрації видавництв (видань, ВНЗ, наукових організацій) в реєстраційному агентстві Crossref з метою присвоєння науковим матеріалам цифрового ідентифікатора DOI. Більш детальна інформація про співпрацю представлена ​​в розділі "Присвоєння DOI" (посилання).

DOI_Internauka               


Міжнародний науковий журнал "Інтернаука"

Виходить 2 рази на місяць

Міжнародний науковий журнал "Інтернаука" є офіційно зареєстрованим, триваючим, багатопрофільним рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 22444-12344ПР).  

ДетальнішеПодати статтю

Електронний науковий журнал "Наука Онлайн"

Виходить щомісячно

Міжнародний електронний науковий журнал "Наука онлайн" є зареєстрованим, триваючим, багатопрофільним рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 22285-12185Р).  У журналі статті розміщуються у електронному форматі.

 

 

 

ДетальнішеПодати статтю


Фаховий Міжнародний науковий журнал

"Інтернаука". Серія: "Економічні науки" (категорія "Б")

Виходить щомісячно

Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Економічні науки" є офіційно зареєстрованим, рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: серія КВ №22443-12343Р). Журнал включено до Переліку наукових фахових видань з економічних наук (категорія "Б"), відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1643 від 28.12.2019

ДетальнішеПодати статтю

Фаховий Міжнародний науковий журнал

"Інтернаука". Серія: "Юридичні  науки" (категорія "Б")

Виходить щомісячно

Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Юридичні науки" є офіційно зареєстрованим, рецензованим науковим виданням з відкритим доступом (Свідоцтво про реєстрацію: серія КВ №22442-12342Р). Журнал включено до Переліку наукових фахових видань з юридичних наук, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 693 від 10.05.2017

ДетальнішеПодати статтю


Фахове електронне наукове видання

"Публічне адміністрування та національна безпека (категорія "Б")

Виходить щомісячно

Електронне наукове видання "Публічне адміністрування та національна безпека" є  рецензованим науковим виданням з відкритим доступом. Журнал включено до Переліку наукових фахових видань (категорія Б) з  державного управління (спеціальність 074), відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 358 від 15.03.2019

ДетальнішеПодати статтю

Гуманітарний форум

 

 

"Гуманітарний форум" - наукове видання з питань освіти, культури і мистецтва, гуманітарних наук, соціальних та поведінкових наук та журналістики.

 

 

 

 

 

 

 

ДетальнішеПодати статтю


Видавничий дім "Інтернаука" спільно з Міжнародним науковим центром і з Фінансово-економічною науковою радою проводить Міжнародні наукові конференції з різних галузей наук. За підсумками кожного заходу випускається збірник статей, якому присвоюється цифровий ідентифікатор DOI, здійснюється обов'язкова розсилка і всі матеріали розміщуються на офіційному веб-сайті Видавничого дому "Інтернаука".

Найближчі конференції спільно з Фінансово-економічним науковою радою

VІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «ЕКОНОМІКА, ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА ОСВІТА: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ» (Одеса-Острава, Україна-Чеська Республіка), «6-7» квітня 2023 року


ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра банківської справи Одеського національного економічного університету та Європейський Інститут Інноваційного Розвитку (м. Острава, Чеська Республіка)

запрошують Вас взяти участь у роботі VІІІ Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції

«ЕКОНОМІКА, ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА ОСВІТА: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ»,

яка відбудеться 6-7 квітня 2023 року

за підтримки

Громадської наукової організації «Фінансово-економічна наукова рада» та Видавничого дому «Інтернаука» (м. Київ, Україна).

 

Співорганізатори конференції:

Молдавська Економічна Академія (м. Кишинів, Республіка Молдова), Господарська Академія Ім. Димитра А. Ценова (м. Свіштов, Республіка Болгарія), Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту Західноукраїнського національного університету (м. Івано-Франківськ, Україна), Львівський національний університет імені Івана Франка (м. Львів, Україна), Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава, Україна), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ, Україна).

Метою проведення конференції є професійне обговорення ключових питань та пошук рішень актуальних проблем з економіки, фінансів, банківської справи та освіти різних країн; встановлення контактів між вченими, розширення напрямків міжнародного співробітництва з університетами, обмін дослідницьким та практичним досвідом, публікація результатів наукових досліджень.

Для участі в конференції запрошуються: викладачі, науковці, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти та всі зацікавлені особи України й зарубіжних країн.

 

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

 • Академічна платформа 1 «Особливості економічних процесів в умовах воєнного стану».
 • Академічна платформа 2 «Розвиток фінансового ринку в умовах цифровізації економіки».
 • Академічна платформа 3 «Інноваційні вектори розвитку банківської системи».
 • Академічна платформа 4 «Сучасна економічна освіта: інноваційні методи та цифрові технології».

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: дистанційна, у вигляді обговорення на веб-сайті Видавничого дому «Інтернаука» та публікації тез доповіді в електронному збірнику матеріалів конференції.

За результатами проведення конференції буде сформовано збірник тез доповідей у PDF форматі. Збірнику буде присвоєно:

 • індекси УДК; JEL Classification;
 • авторський знак;
 • цифровий ідентифікатор DOI;
 • ISBN (Чеська Республіка).

Матеріали конференції будуть розміщені на порталі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, в електронному репозитарії Одеського національного економічного університету, на офіційному веб-сайті Європейського Інституту Інноваційного Розвитку та на офіційному веб-сайті Видавничого дому «Інтернаука».

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ

Дата проведення конференції

6-7 квітня 2023 року

Кінцевий термін прийому заявок на участь у роботі конференції.

27 лютого 2023 року

Кінцевий термін прийому матеріалів

6 березня 2023 року

Розміщення матеріалів на офіційному сайті Видавничого дому «Інтернаука»

5 квітня 2023 року

Розміщення матеріалів в репозитарії Одеського національного економічного університету

19 квітня

Розсилка матеріалів конференції і сертифікатів учасників в PDF форматі

24 квітня

Розсилка друкованої версії матеріалів конференції та сертифікатів учасників

8 травня

 

Електронний варіант збірника матеріалів конференції та електронний сертифікат учасника європейської конференції із зазначенням обсягу годин (12 годин – 0,4 кредита ECTS) буде надіслано на електрону скриньку учасника, що вказана у заявці відповідно до календаря конференції.

За бажанням учасники конференції можуть подати статі до наукового фахового видання «Науковий вісник Одеського національного економічного університету», категорія «Б».

З детальною інформацію про видання та умови публікації можна ознайомитися за посиланням: http://n-visnik.oneu.edu.ua/

 

ПРЕЛІК НЕОБХІДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Для участі в роботі конференції до 06 березня 2023 року (включно) на електронну адресу conf.oneu@gmail.com необхідно надіслати наступні матеріали:

 • тези доповіді, оформлені згідно з вимогами;
 • заповнену заявку учасника (https://forms.gle/stD9MU5UGmkwYZgEA ) (співавтори заповнюють одну заявку);
 • скановану (сфотографовану) квитанцію про оплату організаційного внеску та за виготовлення друкованого варіанту збірника (у випадку замовлення).

Файли повинні носити прізвище автора, наприклад: Іванов_тези.docx, Іванов_квитанція.docx.

Після розгляду оргкомітетом конференції отриманих матеріалів на електронну адресу автора буде відправлено повідомлення щодо прийняття матеріалів.

 

ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ ЗАЯВКИ

Будь ласка, заповніть заявку на участь у роботі конференції, яка відкриється після натискання на посилання, надане нижче.

Ми ввічливо нагадуємо Вам, що кінцевий термін надання заявок на участь у роботі конференції 27 лютого 2023 року.

Форма заявки

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Поштова адреса: Одеський національний економічний університет, кафедра банківської справи, вул. Пушкінська, 26, ауд. 102, м. Одеса, 65082, Україна.

Адреса електронної пошти: conf.oneu@gmail.com.

Видавничий дім "Інтернаука" пропонує послуги з верстки, коректури та публікації одноосібних і колективних монографій, а також навчальних посібників. Всі опубліковані монографії та навчальні посібники розміщуються в наукометричних базах і кожному виданню присвоюється цифровий ідентифікатор DOI. Більш детальна інформація представлена за посиланням.

Ср, 8 травня, 16:02

Розпочато набір наукових матеріалів у фахові видання категорії "Б"

Статті приймаються до 31.05.2024
Розсилка PDF-версії до 30.06.2024

Пон, 6 травня, 15:53

Триває набір наукових статей до Міжнародного наукового журналу «Інтернаука»

Набір статей триває до 15 травня 2024 року.

Розсилка Pdf-версії до 15 червня 2024 року.

Вт, 23 квiтня, 16:45

Закінчується набір наукових матеріалів у фахові видання категорії "Б"

Статті приймаються до 30 квітня 2024 року.
Розсилка PDF-версії до 31 травня 2024 року.


Архів новин