Видавничий дім "Інтернаука" пропонує плідну і взаємовигідну співпрацю всім авторам, рецензентам, ВУЗам та іншим освітнім установам.

                                                  

Співпраця з авторами
Редакція зацікавлена у співпраці з авторами. Авторам більше 5-ти публікацій (в журналі і в конференціях, які проводяться журналом) можуть бути видані посвідчення журналіста журналу, а кращі статті будуть оплачуватися.

 

Співпраця з рецензентами
Редакція зацікавлена у співпраці з рецензентами з науковими ступенями по різних областях наук. Якщо Ви бажаєте увійти до складу пулу рецензентів видавництва, надішліть резюме з описом своїх наукових досягнень на адресу [email protected] з темою листа «Співпраця з рецензентами», ми запропонуємо варіанти спільної роботи.


Співпраця з ВНЗами, кафедрами, дисертацйними радами, науковими керівниками
Пропонуємо особливі умови з присвоєння вихідних даних і видання наукової літератури. Залежно від обсягу замовлень, буде запропонована значна знижка на послуги. Повідомте нам свої побажання на E-mail: [email protected] з темою листа «Співпраця з ВУЗами».


Співпраця зі студентами та викладачами
Якщо Ви - студент, аспірант або викладач будь-якого ВНЗ на території будь-якої країни світу, ми готові запропонувати Вам статус нашого представника у Вашому навчальному закладі, місті, регіоні. Надішліть нам своє резюме на адресу [email protected] з темою листа «Співпраця з представником», ми запропонуємо варіанти спільної роботи з ексклюзивними умовами.