Які послуги надає Видавничий дім "Інтернаука"?

Видавничий дім "Інтернаука" спеціалізується на випуску наукових журналів, монографій і навчальних посібників. Організовує міжнародні наукові конференції. Всім виданням Видавничого дому "Інтернаука" присвоюється цифровий ідентифікатор DOI.

Як опублікувати статтю в Ваших журналах?

Автору необхідно визначитися в якому журналі він хоче розмістити статтю, оформити її згідно вимог журналу і направити через форму подачі статті на сайті або на емеіл до редакції. Стаття буде прорецензована і автору буде відправлено результати перевірки статті і рахунок. Після оплати, стаття буде опублікована.

Чи допускається співавторство?

Стаття може бути опублікована як одним автором так і декількома. Вартість публікації статті не залежить від кількості авторів.

Чи є фаховими журнали Видавничого дому "Інтернаука"?

-Мультидисциплінарний науковий журнал "Інтернаука" не є фаховим наукоим виданням, яке рекомендоване МОН України, але опубліковані статті, враховуються  МОН України  як друковані роботи в виданнях, що включені у наукометричні базм.

-Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: Економічні науки" включено до Переліку наукових фахових видань з економічних наук (Спеціальності: 051-Економіка, 071-Облік і оподаткування, 072-Фінанси, банківська справа та страхування, 073-Менеджмент, 075-Маркетинг, 076-Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 241-Готельно-ресторанна справа, 281-Публічне управління та адміністрування, 292-Міжнародні економічні відносини), згідно Наказу МОН України № 1643 від 28.12.2019

-Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Юридичні науки" включено до Переліку наукових фахових видань з юридичних наук (Спеціальності: 081-Право, 262-Правоохоронна діяльність), згідно Наказу МОН України № 409 від 17.03.2020.

-Електронне наукове видання "Публічне адміністрування та національна безпека" включено до Переліку наукових фахових видань з державного управління (Спеціальність: 074-Публічне управління та адміністрування), на підставі Наказу Міністерства освіти та науки України № 358 від 15.03.2019.

Як можна дізнатися бібліографічний опис моєї статті?

Бібліографічний опис кожної статті можна подивитися на нашому сайті - у розділі "Випуски".

Чи можуть студенти публікувати статті та брати участь в конференціях?

Так, студенти можуть публікувати статті в журналі видавничого дому "Інтернаука" (при наявності рецензії та у співавторстві з науковим керівником) і брати участь в міжнародних наукових конференціях на загальних підставах.

Чи обов'язково замовляти друкований екземпляр журналу?

Ні, не обов'язково. Ви можете безкоштовно завантажити електронну версію журналу в форматі PDF, яка абсолютно ідентична друкованій.

Чи є вікові обмеження для публікації в журналах видавничого дому "Інтернаука"?

Ні, ніяких обмежень за віком для авторів немає.

Як визначається кількість сторінок для оплати публікації?

Мається на увазі кількість сторінок, яку займає стаття, оформлена відповідно до наших вимог. При цьому в журналі стаття може мати інший обсяг.

В електронній версії журналу я виявив помилку верстки. Чи можна її виправити до друку?

Після публікації електронної версії авторам дається два дні на виявлення помилок верстки. Важливо відрізняти помилки верстки від авторських помилок. Авторські помилки після виходу публікації не виправляються. Вважається, що при відправці статті автор висилає готовий, а не чорновий варіант. Помилками верстки (саме - верстка) вважаються серйозні недоліки, допущені верстальником (неправильно вказана ступінь (посада) автора, зміщені таблиці, пропав малюнок, з'явився текст іншого автора, текст взагалі відсутній і т.д.). Все інше помилкою не вважається. Повідомлення про помилки верстки приймаються по електронній пошті.

Чи можна опублікувати статтю англійською мовою?

Так, робочі мови всіх наших видань: російська, українська, англійська.

Чи можлива оплата публікації від імені організації?

Так звичайно. Якщо вашу публікацію оплачує організація, ми підготуємо всі необхідні документи: договір, рахунок, акт виконаних робіт.

Якими способами можна оплатити публікацію з-за кордону?

Для наших зарубіжних авторів ми пропонуємо наступні варіанти оплати: PayPal і банківські картки Visa / MasterCard (ми використовуємо прямий платіжний шлюз банку "Приват", тому приймаємо карти будь-яких країн і валют). Також можливі додаткові варіанти оплати за погодженням з редакцією.

Чи можна замовити друковані екземпляри журналів, які вже вийшли?

Так, в редакції є архів номерів, що вийшли. Вибравши номер з архіву напишіть нам на e-mail.

Чи можна опублікувати статтю, яка вже була опублікована в іншому виданні?

У відповідності зі сформованими нормами авторського права не допускається публікація абсолютно ідентичних статей в різних виданнях. Зверніть увагу: самоплагіат невигідний і самому автору.

Чи можливе переведення статей на англійську мову?

Так, така послуга є. Вартість перекладу визначається виходячи зі складності статті.