Редакція проводить безперервну роботу по включенню журналу в міжнародні електронні бібліотеки, каталоги і наукометричних баз для входження в світовий науковий інформаційно - комунікативний простір, а також щодо підвищення рейтингу журналу і індексів цитування наших авторів. На сьогодні журнал представлений в:

1. Index Copernicus International (ICI) — платформа для розміщення інформації про наукові журнали, створена в 1999 році в Польщі. Умовою індексації є позитивне проходження багатовимірної параметричної оцінки, заснованої в даний час на більш ніж 100 критеріях (посилання).

2. Гугл Академія (англ. Google Scholar пошукова система повних текстів наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Проект працює з листопада 2004 року. Індекс «Гугл Академії» включає дані з більшості рецензованих журналів онлайн найбільших наукових видавництв Європи і Америки (посилання).

Результат пошуку зображень за запитом "google scholar logo"

3. ResearchBib  міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців (посилання).

4. Polish Scholarly Bibliography (PBN)  наукова база даних польського Міністерства науки та вищої совіти. PBN є частною POL-on - The System of Information on Higher Education (посилання).

5. Electronic Journals Library. Бібліотека електронних журналів з 1997р. в рамках проекту університетської бібліотеки Регенсбурга, у співпраці з Бібліотекою Технічного університету Мюнхена пропонує швидкий, структурований і уніфікований доступ (англійською та німецькою мовами) до наукових повнотекстових журналів. Вона включає в себе 76 419 назв, з яких 13 923 журналів з усіх галузей знання видається тільки в електронному вигляді. 45575 найменувань журналів знаходяться у вільному доступі в повнотекстовому варіанті. Повний доступ до всіх видань мають установи, які беруть участь у проекті (посилання).

6. Bielefeld Academic Search Engine (BASE)  пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських вчених. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут (посилання).

7. Open Ukrainian Citation Index (OUCI) — це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations (посилання).

8. CrossRef — незалежна організація, утворена в 2000 р. з ініціативи групи наукових видавців. В даний час в базі міститься кілька десятків мільйонів публікацій з наукових журналів практично всіх країн світу. The Digital Object Identifier (DOI) - це система визначення наукового контенту в мережі Інтернет. Система DOI забезпечує структуру для постійної ідентифікації, управління метаданими, зв'язку користувачів з постачальниками контенту. DOI полегшує користувачам (читачам) пошук оригіналу (першоджерела) наукової публікації. Технологія і ідентифікатор DOI за допомогою бази CrossRef дозволяє звертатися до оригіналів наукових статей за їх метаданими, розміщеними в мережі Інтернет. Ідентифікатор DOI завжди залишається незмінним, оскільки прив'язаний до URL-адреси наукової роботи. Префікс видавничого дому "Інтернаука" - 10.25313, за ним ви можете знайти нас в списку членських організацій на сайті Crossref.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/91/Crossr...